Profil uživatele HorakovaIris


Josefina Iris HorakovaJméno: Josefina Iris Horakova
Uživatelské jméno: HorakovaIris
Popiska
Umístění:
Web: https://twitter.com/HorakovaIris

Posledních 20 tweetů

13. leden 2019 18:40
HorakovaIris @PREZIDENTmluvci Zde vidno, že ve všech dobách se projevuje zlo v obměnách málo odlišných: v poblouzení ducha, zvrhlosti duše, nečistotě těla. Jsou to tatáž šílenství, tytéž vášně a tytéž neřesti, neboť, jak praví Eliphas Lévi, "duch temností není téměř vůbec vynalézavý."
[ zdroj na Twitteru ] [ detail o uživateli na Klábosení ]

13. leden 2019 18:34
HorakovaIris @HPrahy @PREZIDENTmluvci Zapšklá, nepřející a zlá osoba...
[ zdroj na Twitteru ] [ detail o uživateli na Klábosení ]

13. leden 2019 14:01
HorakovaIris @PREZIDENTmluvci Když svatá pravda pronese blesk svého slova, tu záchvěvy tohoto hřmícího hlasu pohltí pískot a hlomoz buřičů a nespokojenců. Ať jen hvízdači pokračují ve svých úšklebných protestech!!! ... Přes to vše tu zůstává nepopiratelná skutečnost - že hrom promluvil.
[ zdroj na Twitteru ] [ detail o uživateli na Klábosení ]

12. leden 2019 09:30
HorakovaIris @jaroslav1963 Nikolivěk, každý je něčí potomek. Tvůj styl komunikace je trapný, z mé strany šlo jen o zpětnou vazbu, jak působíš. Jsme společenství, všichni jsme na sobě hospodářsky závislí a jen hlupci si otravují život tím, zda "Sparta nebo Slávie"...
[ zdroj na Twitteru ] [ detail o uživateli na Klábosení ]

12. leden 2019 08:46
HorakovaIris @jaroslav1963 Bulíčku zamysli se nad sebou, svým egem, zjevem a rádoby "vtipnými komentáři" o ničem a celkově nad životem, který vedeš. S tou basou, pleší a baculatými prstíky vypadáš jak ubožák, který se cítí být King...
[ zdroj na Twitteru ] [ detail o uživateli na Klábosení ]Klábosení.cz umožňuje vyhledávat v archivu českého a slovenského Twitteru.

Pokud máte zájem o sledování dalších sociálních síti, využijte náš nástroj SocialWatch, který vám pomůže se zorientovat nejen v Twitteru, ale také na Facebooku, Instagramu, blozích, diskusích a podobně.

SocialWatch